Share →
tadek_glowna_malyVortal www.outdoor.org.pl oraz jeden z portali podróżniczych i istniejący przy nim sklep, objęły patronat medialny jak i częściowo sprzętowy nad wyprawą, a w konsekwencji, co najbardziej cieszy, jednym z marzeń Pana Tadeusza Dąbrowskiego czyli podróżą po Nowej Zelandii. oto zajawka i krótkie informacje na temat osoby samego Globetrottera:

Na karku 47 wiosen, trójka wspaniałych dzieciaków, którzy z mlekiem matki wyssali miłość do gór i pasję podróży, zainteresowania turystyka górska realizowana bardzo intensywnie od blisko 30 lat.

 

tadek_duzy W tym roku po czterech latach walki o urlop będę realizował marzenie mojego życia, samotną podróż po Nowej Zelandii. Termin 21.01-15.03.2007. Planuję zwiedzenie trzech głównych wysp Nowej Zelandii. W planach jest zwiedzanie Parków Narodowych i poznanie endemicznej flory i fauny tych terenów, szczególnie z uwzględnieniem najbardziej dziewiczych obszarów gdzie działalność człowieka nie wpłynęła w sposób znaczący na pierwotny ekosystem. Jeżeli chodzi o stronę techniczną wyjazdu, większość przejazdów chcę realizować „stopem”. Noclegi w miarę możliwości na „dziko” pod namiotem, ten rodzaj poznawania świata zawsze najbardziej mnie interesował.
Wszystkich zainteresowanych moją podrożą i chętnych do wymiany informacji proszę o kontakt email dabrowski-tadeusz@o2.pl


zapraszamy do dyskusji na temat tego artykuły na forum:

Trekking po Nowej Zelandii, czyli spełniajmy swoje marzenia…

Dodaj komentarz