Share →

 

Czas nazwać nasze wdzianko. Prosimy o podanie propozycji nazwy dla swetra puchowego, który jest wspólnym dziełem outdoorowiczów i firmy Cumulus. Zasady są bardzo proste.

cumulus sweter puchowy

 

 

Tak jak zapowiedzieliśmy mamy miłą niespodziankę ;).

 

WYGRAJ SWETER PUCHOWY BY OUTDOOR & CUMULUS

Czas nazwać nasze wdzianko. Prosimy o podanie propozycji nazwy dla swetra puchowego, który jest wspólnym dziełem outdoorowiczów i firmy Cumulus. Zasady są bardzo proste.

1. W konkursie może brać każda osoba zarejestrowana na forum.outdor.org.pl i posiadająca pełną aktywację konta [Uczestnik].
2. Każdy Uczestnik może złożyć dowolną ilość propozycji nazwy dokonując stosownego wpisu wyłącznie w podanym poniżej wątku. Może to zrobić tylko w jednym jedynym poście.
3. Wyboru nazwy dokonuje firma Cumulus.
4. Z chwilą wyboru wszelkie prawa do używania/oznaczania/promowania na wszelkich polach eksploatacji wybranej nazwy przechodzą na firmę Cumulus na zasadzie wyłączności, zaś Uczestnik który zaproponował nazwę zrzeka się w stosunku do firmy Cumulus wszelkich roszczeń z tego tytułu.
5. Konkurs trwa do 20 listopada 2011 r.
6. Nagrodą dla Uczestnika, którego nazwa zostanie wybrana dla oznaczenia swetra puchowego zaprojektowanego wspólnie przez www.outdoor.org.pl i firmę Cumulus, jest 1 egzemplarz SWETRA PUCHOWEGO wyprodukowany przez firmę Cumulus w rozmiarze wskazanym przez zwycięzcę konkursu.
7. Wskazana w pkt. 6 nagroda stanowi wynagrodzenie dla Uczestnika, którego nazwa została wybrana i w pełni, i w całości zaspakaja ona wszelkie roszczenia Uczestnika z tego tytułu.
8. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik wyraża automatycznie zgodę na brzmienie Regulaminu.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć powodzenia !

  

Temat na forum dotyczący konkursu:

WYMYŚL NAZWĘ I WYGRAJ SWETER PUCHOWY BY OUTDOOR & CUMULUS
Tagged with →  

Dodaj komentarz