Share →

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś zorganizować wspaniałe, niezapomniane zaręczyny i zadać swojej wybrance najważniejsze pytanie? Wybierz malowniczy Kraków!W tym właśnie mieście znajdziesz całą masę romantycznych zakątków i miejsc, wywołujących wzruszenie i zachwyt. W Krakowie na każdym kroku znajdziemy eleganckie, romantyczne kawiarnie, restauracje i knajpki z przepięknym wystrojem oraz nastrojową muzyką. Jeśli jednak wolałbyś oświadczyć się w plenerze, postaw na zabytkowy Kazimierz, Kopiec Kościuszki, Wawel, Rynek, Stare Miasto. Miejsca te, szczególnie pięknie oświetlone nocą, stworzą magiczną aurę i wyjątkowości. Możesz także zabrać swą wybrankę na romantyczny piknik na przykład na Zakrzówek czy do Lasku Wolskiego. 

 

Podróż w przestworza

Kolejnym świetnym pomysłem może okazać się lot balonem. Poproszenie o rękę wysoko nad ziemią, wśród chmur, z pewnością zapadnie Wam na zawsze w pamięci. Także wieża widokowa z  zapierającym dech w piersiach widokiem na całe miasto może okazać się strzałem w dziesiątkę. A dla prawdziwych romantyków polecamy most zakochanych – kładkę Bernatka – miejsce, w którym pary zawieszają kłódki ze swoimi imionami, datą poznania albo właśnie z datą zaręczyn. Wrzucenie klucza do Wisły okaże się pięknym symbolem i przypieczętowaniem uczucia.

 

Hotelowy romantyk

Innego typu znakomite rozwiązanie to zaręczyny zorganizowane w hotelu. Szczególnie warto wziąć pod uwagę hotele sieci Accor – http://www.accorhotels.com/pl/polska/index.shtml. Miła obsługa hotelowa z całą pewnością pomoże Ci zorganizować zaręczyny – niespodziankę. Śniadanie do łóżka, róże, pokój pełen świec, picie szampana w jacuzzi, a może kolacja z grającym w tle skrzypkiem – idealna otoczka dla oświadczyn. Krakowskie hotele sieci Accorhotels z całą pewnością spełnią Twoje oczekiwania w zakresie romantycznego miejsca na wymarzone zaręczyny. Hotel Novotel Kraków Centrum czy Novotel Kraków City West zadbają o to, abyście podczas tych wyjątkowych dla Waszego związku chwil, poczuli się jak para królewska.

 

Zobacz więcej: Hotele Kraków – http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/krakow/hotel-krakow.htm

Looking for something?

Use the form below to search the site:


Still not finding what you're looking for? Drop us a note so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...