Share →

Jedziesz do Zakopanego? Zabierz ze sobą najlepszy mobilny przewodnik po tatrzańskich szlakach wyposażony w funkcje zwiększające Twoje bezpieczeństwo!Zespół serwisu TRAIL.PL we współpracy z pracownikami Tatrzańskiego Parku Narodowego stworzył dla turystów mobilną aplikację “Szlaki TPN”, która pomoże lepiej poznać szlaki i ciekawe miejsca w Parku. Znajdziesz tu opisy i zdjęcia z tatrzańskich szlaków i ciekawych miejsc. Jeśli chcesz, możesz też pobrać mapę mobilną Tatr i ich okolicy, działającą bez stałego połączenia z internetem. Ponadto, aplikacja „Szlaki TPN” umożliwia nagrywanie i zapisanie śladów wycieczek, wraz ze zdjęciami i notatkami, które po zalogowaniu do TRAIL.PL możesz oglądać i edytować w przeglądarce internetowej.

Zwiedzaj Tatrzański Park Narodowy z aplikacją ”Szlaki TPN”

Aplikacja ”TPN” zawiera opisy, zdjęcia i mapy wszystkich szlaków leżących na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Dzięki geolikalizacji możesz na bieżąco sprawdzać gdzie jesteś i czy podążasz właściwą trasą. Ponadto znajdziesz tu opisy i współrzędne wielu interesujących miejsc i ciekawostek. Aby nie narażać Cię na koszty związane z transferem danych w aplikacji możesz pobrać darmową mapę Tatr i Zakopanego, która pozwoli Ci na zwiedzanie bez dostępu do sieci komórkowej!
Zapisuj swoje wyprawy z aplikacją ”Szlaki TPN”

Aplikacja “Szlaki TPN” daje możliwość wygodnego dokumentowania swoich wypraw – nagrywając trasę wycieczki możesz zaznaczyć ciekawe miejsca, dodawać zdjęcia i komentarze, a nawet dzielić się nimi ze znajomymi. Dostęp do statystyk podróży pozwoli Ci utrzymać odpowiednie tempo marszu, a także, w razie nagłej potrzeby błyskawicznie przesłać informacje o swoim położeniu za pomocą poczty elektronicznej lub SMS do dowolnej osoby spośród Twoich kontaktów.

Korzystając z aplikacji “Szlaki TPN” pomagasz Tatrzańskiemu Parkowi Narodowemu

Jeśli na trasie zauważysz coś niepokojącego, np. brak wystarczających oznakowań czy nieoczekiwane przeszkody na szlaku, w prosty sposób możesz zgłosić “alert”, który poinformuje pracowników Tatrzańskiego Parku Narodowego o danym problemie i ułatwi jego rozwiązanie.

Każda osoba, korzystająca z aplikacji “Szlaki TPN” może pomóc w badaniach ruchu turystycznego na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, anonimowo przesyłając informacje o swoim położeniu. Przesyłane informacje nie zawierają danych personalnych (nawet jeśli jesteśmy zalogowani), nie pozwalają na bezpośrednie śledzenie użytkownika aplikacji, a także nie obciążają baterii urządzenia czy przesyłu danych komórkowych.

Aplikację można pobrać tutaj:
Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.trail.tpn

iOS:
https://itunes.apple.com/pl/app/szlaki-tpn/id657936562?mt=8

Po pobraniu aplikacji, należy dodatkowo pobrać 300mb map i wuala :).

Looking for something?

Use the form below to search the site:


Still not finding what you're looking for? Drop us a note so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...