Share →

Blisko, coraz bliżej… Już za trzy tygodnie rusza 16. Krakowski Festiwal Górski. Potrwa od 28 listopada do 2 grudnia. Najwyższy czas zaopatrzyć się w bilety :)!

Publiczność… (fot. Adam kokot / KFG)

Kilka dni temu ruszyła sprzedaż karnetów i biletów na 16. KFG. Zakupu można dokonać za pośrednictwem systemu Ekobilet.pl lub na samym festiwalu. Można także wybierać między karnetem 5- i 3-dniowym lub biletami na pojedyncze dni. Wszystkie szczegóły znajdziecie pod tym linkiem.

W tym roku krakowski festiwal potrwa dwa dni dłużej. Już w środę 28 listopada zapraszamy na wyjątkowy pokaz w Kinie Kijów. Czeka na Was 100-minutowa uczta z solistą wszech czasów, Alexem Honnoldem – czyli głośny obraz Free Solo (reż. Elizabeth Chai Vasarhelyi i Jimmy Chin). A w kulisy przejścia przez Alexa Freeridera na El Capitanie wprowadzi widzów Konrad Ociepka – pierwszy wśród Polaków, który pokonał tę drogę klasycznie. Początek o godzinie 20.00.

Z kolei w czwartek, tym razem w Multikinie, dwa seanse. Na początek Mountain w reżyserii Jennifer Peedom, a następnie The Holy Mountain Reinholda Messnera.

Wszystkie wspomniane dokumenty biorą udział w Międzynarodowym Konkursie Filmowym 16. KFG. Pełną listę zagranicznych obrazów znajdziecie TUTAJ.

Na stronie KFG znajduje się także szczegółowy program festiwalu i sylwetki tegorocznych gości, wśród których znajdziecie m.in.:

Zapraszamy!

Brunka

Looking for something?

Use the form below to search the site:


Still not finding what you're looking for? Drop us a note so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...