Share →
UMOWA REJESTRACYJNA DLA NOWYCH OUTDOOROWICZÓW

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, logowania, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Witaj na www.outdoor.org.pl,właśnie aktywowaliśmy Twoje konto na vortalu www.outdoor.org.pl.

Koniecznie poinformuj nas o uzupełnieniu wymaganych danych! email: admin@outdoor.org.pl

Abyś mogła/mógł pełni skorzystać z naszego vortalu, prosimy Cię o uzupełnienie w Twoim profilu następujących informacji:

1. Wyraźnego zdjęcia własnej TWARZY w avatarze – w razie problemu z jego umieszczeniem prosimy o przesłanie go na adres email: admin@outdoor.org.pl . Fota ma tak Ciebie przedstawiać, abyś była/był rozpoznawalna/y, a twarz zajmować nie mniej niż 1/3 powierzchni zdjęcia.  W każdym innym przypadku, traktowana jest, jak jej brak. Maksymalne wymiary obrazka, to 150 na 150 pikseli. Jeśli miałabyś/miałbyś kłopot ze sformatowaniem swojego zdjęcia do wymaganych rozmiarów, to również prześlij je na adres: admin@outdoor.org.pl
Oto przykładowe fotki, na której proszę się wzorować:
2. Podania dokładnej daty urodzenia w swoim profilu

Brak którejkolwiek z tych dwóch wymaganych informacji traktowany jest jako brak całości.Po uzupełnieniu tych wszystkich informacji prosimy Cię koniecznie o danie nam info, że to nastąpiło!

Usunięcie którejkolwiek informacji po odblokowaniu profilu, a w szczególności zmiana zdjęcia na nierozpoznawalne lub w ogóle jego usunięcie, równoznaczne jest brakowi wszystkich i prowadzi do otrzymania przez Użytkownika nieodwołalnego bana.

Z tego powodu, że informacje te nie zostały przez Ciebie jeszcze uzupełnione, zablokowaliśmy Tobie możliwość pisania.
Nie masz też dostępu do wszystkich działów forum takich jak “Lew, Czarownica i Outdoorowa Szafa”, “Uff Off Topic” i kilku innych.
Nie działa tu też opcja “SZUKAJ”.

Prosimy Cię też o zapoznanie się oraz dostosowanie do Regulaminu Vortalu i Forum www.outdoor.org.pl, który odnajdziesz tutaj:
Regulamin Vortalu i Forum www.outdoor.org.pl.

W przypadku gdybyś była/był zainteresowana/y działalnością handlową na naszym vortalu zapraszamy Cię wtedy do lektury REGULAMINU DZIAŁALNOŚCI KOMERCYJNEJ NA VORTALU I FORUM WWW.OUTDOOR.ORG.PL.
Pozdrawiamy,
admini i moderatorzy vortalu outdoor.org.pl

Dodaj komentarz

Looking for something?

Use the form below to search the site:


Still not finding what you're looking for? Drop us a note so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...