Share →
REGULAMIN VORTALU I FORUM WWW.OUTDOOR.ORG.PL [wersja beta]

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, logowania, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

I. Użytkownicy Vortalu i Forum www.outdoor.org.pl1. Regulamin obowiązuje wszystkich Użytkowników Forum w tym Moderatorów.

2. Każdy Użytkownik jest zobowiązany do uzupełnienia w swoim profilu następujących danych [bez wyjątku]:

– własnego wyraźnego zdjęcia w avatarze, na którym twarz zajmuje nie mniej niż 1/3 powierzchni fotorgafii [max. wymiar to 150 x 150 pxl],

– wieku,
usunięcie którejkolwiek informacji po odblokowaniu profilu, a w szczególności zmiana zdjęcia na nierozpoznawalne lub w ogóle jego usunięcie, równoznaczne jest brakowi wszystkich i prowadzi do otrzymania przez Użytkownika nieodwołalnego bana.

3. przed założeniem danego wątku [tematu] na Forum, każdy Użytkownik jest zobowiązany do skorzystania z opcji “Szukaj” w celu sprawdzenia, czy temat ten nie był wcześniej poruszany.

4. pisanie postów niezgodnych z tematyką danego wątku jest zakazane. punkt ten w szczególności dotyczy kategorii “Sprzęt turystyczny”.

5. niedozwolone jest umieszczenie jednego postu po drugim w krótkim odstępie czasu [do 30 minut]. każdy Użytkownik ma możliwość 30 minutowej edycji swojego postu oraz do momentu, gdy inna osoba odpowie na dany post.

 6. umieszczenie na forum recenzji i/lub relacji, zdjęć jest jednoznaczne z udzieleniem przez zamieszczającego je użytkownika (twórcę) wortalowi www.outdootr.org.pl niewyłącznej i nieodpłatnej licencji na wykorzystanie tychże utworów na następujących polach eksploatacji: druku w dowolnej liczbie publikacji i w dowolnym nakładzie, używania ich w Internecie oraz w innych formach utrwaleń, nadających się do rozpowszechniania w ramach działań wortalu www.outdoor.org.pl.
 7. na Forum można używać wyrazów i zwrotów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe, jednak ich nadużywanie będzie karane. granicę tę określa Administracja Vortalu. dotyczy to zarówno postów, jak i innych treści umieszczanych przez Użytkowników na Forum, takich jak podpisy pod postami, podpisy pod avatarami etc.
8. na Forum zabrania się natomiast używania wyrazów i zwrotów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe w stosunku do innych Użytkowników Forum celem ich obrażenia i/lub znieważenia. dotyczy to zarówno postów, jak i innych treści umieszczanych przez Użytkowników na Forum, takich jak podpisy pod postami, podpisy pod avatarami etc.
9. zadawnie poprzez wiadomości prywatne tzw. pytań sprzętowych równoznaczne jest z działaniem na szkodę forum i wiąże się z otrzymaniem ostrzeżenie a w przypadku kolejnego złamania tego podpunktu regulaminu banicją.

10. załatwianie wszelakich sporów i wycieczek osobistych jest na Forum niedozwolone. nagminne naruszenie tego punktu będzie prowadzić do banicji.

11. umieszczanie wszelakich treści, obrazów, zdjęć związanych z przemocą, pornografią i pedofilią, oraz takimi zagadnieniami jak: faszyzm, nazizm, komunizm, antysemityzm, rasizm i wszelakim im pochodnym jest na Forum zakazane.

12. na Forum obowiązuje zakaz reklamy. jedynym działem w których można handlować jest, dla użytkowników nie będących sprzedawcami i/lub właścicielami sklepów, dział “mały bazarek”. dla osób związanych z rynkiem turystycznym zawodowo przeznaczona jest kategoria “Dla Reklamożerców”, a warunki korzystania z niej określa Regulamin Działalności Komercyjnej na www.outdoor.org.pl.

13. na Forum obowiązuje następujący system kar:
– pierwsze naruszenie, któregoś z punktu Regulaminu: ostrzeżenie przez Wiadomość Prywatną,
– drugie naruszenie, któregoś z punktu Regulaminu: 7-dnio dniowy zakaz pisania,
– trzecie naruszenie, któregoś z punktu Regulaminu: zakaz pisania oraz zawieszenie konta.

14. karze całkowitej banicji będą również podlegały osoby, które działają na szkodę Vortalu www.outdoor.org.pl według ogólnej opinii Użytkowników oraz Administracji.

15. Administracja Vortalu i Forum www.outdoor.org.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści umieszczane przez Użytkowników.

II. Administracja Vortalu i Forum www.outdoor.org.pl

1. dublujące się tematycznie wątki będą usuwane.

2. dublujące się posty będą usuwane.

3. posty Off-Topicowe, niezgodne z tematyką danego wątku/ działu/ kategorii, bądź mające na celu wywołanie spięć na Forum będą usuwane.

4. Moderatorzy mają prawo do usunięcia i/ lub edycji danego postu, jeśli ten narusza którykolwiek z punktów Regulaminu Forum.

5. Administratorzy i Moderatorzy Vortalu i Forum www.outdoor.org.pl mają zawsze rację, a podejmowane przez nich decyzje nie podlegają żadnej dyskusji.

6. Użytkownicy będą na bieżąco informowani o zmianach w Regulaminie Vortalu i Forum www.outdoor.org.pl.

Dodaj komentarz

Looking for something?

Use the form below to search the site:


Still not finding what you're looking for? Drop us a note so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...