Share →
REGULAMIN DZIAŁALNOŚCI KOMERCYJNEJ NA VORTALU I FORUM WWW.OUTDOOR.ORG.PL

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, logowania, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

1. Forum vortalu www.outdoor.org.pl zawiera kategorię o nazwie „PASAŻ HANDLOWY”, w której możliwe jest prowadzenie działalności komercyjnej poszczególnych sklepów ze sprzętem turystycznym, producentów sprzętu turystycznego, dystrybutorów sprzętu turystycznego w poszczególnych działach komercyjnych dla nich przeznaczonych. Osoba/ Firma prowadząca taką działalność zwana będzie w dalszej części tego regulaminu Dzierżawcą.

2.Administracja vortalu www.outdoor.org.pl, udostępnia Dzierżawcom odpowiednie działy forum w kategorii “PASAŻ HANDLOWY”. Dzierżawcy  zobowiązani są do wspierania vortalu www.outdoor.org.pl na zasadach barterowych. Wsparcie ze strony Dzierżawców polegać będzie na: wypożyczaniu i udostępnianiu użytkownikom vortalu sprzętu do recenzji/testów; pomoc w organizacji imprez, konkursów, zlotów oraz wspieranie użytkowników vortalu w ich działalności turystyczno- outdoorowej. W przypadku, gdyby Dzierżawca nie chciał, lub z z innych powodów nie mógł wesprzeć vortalu www.outdoor.org.pl w sposób wyżej wymieniony, opłata będzie realizowana w formie pieniężnej. Całość uzyskanych w ten sposób przez vortal www.outdoor.org.pl dochodów przeznaczana jest na rozwój vortalu i wszelakie działania z tym związane. Zasady i częstotliwość przekazywania sprzętu użytkownikom vortalu, pisania przez nich recenzji, testów zostaną ustalone już w drodze umów indywidualnych między Dzierżawcami a administracją vortalu www.outdoor.org.pl. Informacje i warunki dotyczące cennika opłat i ich częstotliwość zostaną przekazane zainteresowanym tym sposobem funkcjonowania drogą emailową.

3. Dział komercyjny udostępniany jest przez administrację vortalu www.outdoor.org.pl na zasadzie dzierżawy powierzchni, bazy danych i silnika forum. Każdemu Dzierżawcy udostępniony zostanie dział [po zgłoszeniu administracji vortalu www.outdoor.org.pl chęci utworzenia takowego i po uzgodnieniu z nią zasad na jakich dany Dzierżawca będzie funkcjonował w tymże dziale komercyjnym], który opatrzony będzie nazwą handlową Dzierżawiącego. Dział taki będzie prowadzony i moderowany przez administrację vortalu www.outdoor.org.pl. Dzierżawca może prowadzić w tym dziale szeroko pojętą działalność komercyjną związaną z przedmiotem handlu, produkcji, dystrybucji, którą się zajmuje, a która jest związana z branżą turystyczną. Administracja vortalu www.outdoor.org.pl nie zezwala na takie działania o ile przedmiotem handlu nie jest towar związany z branżą turystyczną.

4. Dzierżawcy działów komercyjnych odpowiadają za treści w nich zamieszczane i ich zgodność z regulaminem ogólnym [dostępny od 28.IV.2oo8], co oznacza, że są zobowiązani do zgłoszenia administracji www.outdoor.org.pl każdego naruszenia zasad panujących na forum.

5. Pierwszy wątek danego działu komercyjnego powinien stanowić wizytówkę Dzierżawiącego i winny znajdować się tam następujące informacje:
•   Nazwa firmy i adres
•   Zakres działalności / opis asortymentu
•   Lista użytkowników vortalu www.outdoor.org.pl, którzy będą się wypowiadać na forum w imieniu danego sklepu, producenta, dystrybutora.

6. Dzierżawcy mogą brać czynny i aktywny udział w życiu całego forum, jednak ze szczególnym uwzględnieniem punktu 7.

7. Pozostałe kategorie i działy forum, a w szczególności kategoria SPRZĘT TURYSTYCZNY, są kategoriami i działami wolnymi od działań komercyjnych i wszelakie próby umieszczenia tam przez Dzierżawców reklam, promocji i szeroko pojętych działań komercyjnych zakończone zostaną usunięciem postu [wątku], a w przypadku nagminnego naruszania tego punktu regulaminu, zbanowaniem danego profilu. Punkt ten też dotyczy osób, które w sposób nachalny uprawiać będą reklamę, a które Dzierżawcami nie są.

8. Kategoria „PASAŻ HANDLOWY”, znajdująca się na forum vortalu www.outdoor.org.pl, jest jedynie platformą działalności komercyjnej Dzierżawców w poszczególnych działach i administracja vortalu www.outdoor.org.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności cywilnoprawnej za skutki ich działań. Wszelka odpowiedzialność cywilnoprawna administracji vortalu za działania Dzierżawców  jest wyłączona.

9. Dzierżawiący nie mają wpływu na kierunek rozwoju vortalu. Jedynie administracja vortalu www.outdoor.org.pl może decydować o zasadach i kierunkach działań, które mają na celu rozwój vortalu.

10. Administracja vortalu www.outdoor.org.pl zastrzega sobie w każdej chwili możliwość wprowadzenia zmian w powyższym regulaminie.

Dodaj komentarz

Looking for something?

Use the form below to search the site:


Still not finding what you're looking for? Drop us a note so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...