Share →

Logo-quicksilver

12 lutego w w Zakopanem odbędą się zawody Quiksilver Big Air będące częścią jednej z największych imprez zimowych tego sezonu – Quiksilver Snow Session. Na specjalnie przygotowanej skoczni swoje najlepsze tricki pokaże 27 zaproszonych zawodników i 3 zdobywców dzikich kart.

Aby zostać jedym z trzech szczęśliwców, którzy staną na najeździe ramię w ramię z czołówką polskich snowboardzistów, wystarczy zamieścić video ze swoimi najlepszymi trickami na youtube.com (tytuł: Quiksilver Snow Session, imię i nazwisko) i przesłać link do niego na adres info@360mag.pl.

Zgłoszone filmy pojawią się na stronach www.360mag.pl i www.facebook.com/QuiksilverSnowSession. Zwyciężą 3 filmy, które na youtube.com pozytywnie oceni największa liczba osób. Konkurs trwa do końca stycznia.

Martin_Cernik_CZE_sMartin Cernik, Czechy

Ci, którzy zdobędą przepustkę do startu w Quiksilver Big Air, będą mieli szansę powalczyć o 6000 zł w gotówce, które czekają na zdobywcę pierwszego miejsca. Nawet jeżeli nie mierzysz tak wysoko, to wciąż warto walczyć, bo do podziału między pierwszych 8 zawodników jest aż 15 000 zł w gotówce!

Także dla tych, którzy nie wystartują w zawodach, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Wszyscy chętni będą mogli przetestować deski LibTech, DC, Gnu i Roxy. O dobrą atmosferę zadbają grający na żywo DJ`e, a całą imprezę zakończy koncert przygotowany przez Red Bull i nocna sesja pokazowa na skoczni.

Więcej informacji na temat imprezy znaleźć można na stronie: www.facebook.com/QuiksilverSnowSession.

Dodaj komentarz

Looking for something?

Use the form below to search the site:


Still not finding what you're looking for? Drop us a note so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...